A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Artan Kola - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

//


ti me mungon dhe perreth meje vjen nata
syte e mi prap i laga me nje lot qe pikon
mungon o zemer me mungon dhe ne enderr
nuk te gjej askun tjeter shpirti po me renkon 2x
ku te te gjej te te shoh dhe te them ti me mungon
jeta pa ty nuk vlen...
ku te gjej ty sonte te behem dhimja jote...naj naj naj


Lyrics submited by Zemerusha
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019