Artan Xhija
Artan Xhija

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Ditëlindja:
  • 31 Maj
  • Horoskopi:
  • ♊ BinjaketBiografia

BIOGRAFIA: Artan Xhija është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe etno. Në vitin 2001, Artan Xhija publikon albumin "Autograf Per Ty" Më datë 3 Nëntor 2017, Artan Xhija publikon videoklipin "A Me Ndjen". Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja. Më datë 10 Mars 2019, Artan Xhija publikon videoklipin "Më Fal". Muzika e këngës u punua nga Artan Xhija. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro. Më datë 18 Prill 2021, Artan Xhija publikon videoklipin "Leyla", në bashkëpunim me Prodbydaviin. Muzika e këngës u ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0