Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Gabimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

O mami, mami, mami moj
o mami a ke zemër ti?
pse më le mu të gaboj?
vëllain tim të dashuroj

Në befotrof u rritëm ne
u rritëm ne me shoqërinë
e tillë ishte ajo kohë
kur bënim neve dashuri

Në befotrof u rritëm ne
u rritëm ne me shoqërinë
e tillë ishte ajo kohë
kur bënim neve dashuri

O mami, mami, mami moj
o mami a ke zemër ti?
përse më le mu të gaboj?
vëllain tim të dashuroj

O mami, mami, mami moj
o mami a ke zemër ti?
përse më le mu të gaboj?
vëllain tim të dashuroj

Dhe gjethe binin në trotuar
atje shkëlqejnë lotët e mi
se bëhesh fjala për një djalë
që unë e kisha dashur më parë

Dhe gjethe binin në trotuar
atje shkëlqejnë lotët e mi
se bëhesh fjala për një djalë
që unë e kisha dashur më parë

O mami, mami, mami moj
o mami a ke zemër ti?
përse më le mu të gaboj?
vëllain tim të dashuroj

O mami, mami, mami moj
o mami a ke zemër ti?
përse më le mu të gaboj?
vëllain tim të dashuroj

Nuk e di se çdo të ndodhë?
a do të na falet ky gabim?
ai djalë që unë e doja
ai djalë ish vëllai im

Por nuk e di se çdo të ndodhë?
a do të na falet ky gabim?
ai djalë që unë e doja
ai djalë ish vëllai im

O mami, mami, mami moj
o mami a ke zemër ti?
përse më le mu të gaboj?
vëllain tim të dashuroj

O mami, mami, mami moj
o mami a ke zemër ti?
pse më le mu të gaboj?
vëllain tim të dashuroj
vëllain tim të dashuroj
vëllain tim të dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Eduart NonajArtan Xhija
Publikimi: 05/05/2014
Muzika: Artan Xhija
Teksti: Artan Xhija


Artan Xhija - Gabimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimi".
3. Video është e këngës "Gabimi", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0