Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Cmendurisht Te Desha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Çmendurisht unë të desha
të dua dhe tani
por ti mua s'më besove
me tjetër djalë ike ti

Çmendurisht unë të desha
të dua dhe tani
por ti mua s'më besove
me tjetër djalë ike ti

Tani që ti po vuan
ti brune a më kujton
s'më bëhet qejfi për ty
por ti këtë e meriton

Tani që ti po vuan
ti brune a më kujton
s'më bëhet qejfi për ty
por ti këtë e meriton

Me sy hapat të ndiqja
dhe të vija nga pas
mendoja se do të flisje
e kotë që unë të flas

Me sy hapat të ndiqja
dhe të vija nga pas
mendoja se do të flisje
e kotë që unë të flas

Tani që ti po vuan
ti brune a më kujton
s'më bëhet qejfi për ty
por ti këtë e meriton

Tani që ti po vuan
ti brune a më kujton
s'më bëhet qejfi për ty
por ti këtë e meriton

Ti ndoshta se kuptove
dashurinë time
e më le që të vuaj
në heshtjen intime

Ti ndoshta se kuptove
dashurinë time
e më le që të vuaj
në heshtjen intime

Tani që ti po vuan
ti brune a më kujton
s'më bëhet qejfi për ty
por ti këtë e meriton

Tani që ti po vuan
ti brune a më kujton
s'më bëhet qejfi për ty
por ti këtë e meriton


Ky tekst u dërgua nga  LejLaArtan Xhija
Publikimi: 05/05/2014
Muzika: Artan Xhija
Teksti: Artan Xhija


Artan Xhija - Cmendurisht Te Desha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cmendurisht Te Desha".
3. Video është e këngës "Cmendurisht Te Desha", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0