Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Miranda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Është mirë të kesh edhe një Mirandë
e të shëtisësh me të nëpër verandë
dhe të studiosh bukurinë e natyrës
po dhe Mirandës tiparet e fytyrës
dhe të studiosh bukurinë e natyrës
po dhe Mirandës tiparet e fytyrës


Oh Miranda, Miranda, Miranda
unë të dua, të dua
ti për mua ke lindë për aventurë
Miranda, shpirt të dua

Oh Miranda, Miranda, Miranda
unë të dua, të tdua
ti për mua ke lindë për aventurë
Miranda, shpirt të dua

O ne të dy lindëm një fëmijë
herë e puthja unë herë e puthje ti
mos u mundo ta rritësh ti jetim
o,o Miranda,Miranda shpirti im
mos u mundo ta rritësh ti jetim
o,o Miranda,Miranda shpirti im

Oh Miranda, Miranda, Miranda
unë të dua, të dua
ti për mua ke lindë për aventurë
Miranda, shpirt të dua

Oh Miranda, Miranda, Miranda
unë të dua, të dua
ti për mua ke lindë për aventurë
Miranda, shpirt të dua

O dhe në jetë mund të ketë dhe gabime
mund të kalojmë dhe shumë shqetësime
është mirë për ne të rrimë të bashkuar
o të jetojmë gjithmonë të dashuruar
është mirë për ne të rrimë të bashkuar
o të jetojmë gjithmonë të dashuruar

Oh Miranda, Miranda, Miranda
unë të dua të dua
ti për mua ke lindë për aventurë
Miranda shpirt të dua

Oh Miranda, Miranda, Miranda
unë të dua të dua
ti për mua ke lindë për aventurë
Miranda shpirt të dua
Miranda shpirt të dua
Miranda shpirt të dua


Ky tekst u dërgua nga Eduart NonajArtan Xhija
Publikimi: 01/12/2001


Artan Xhija - Miranda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miranda".
3. Video është e këngës "Miranda", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0