Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija & Majlinda Alia - Ndjej Se Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

si 'maniken me rrin perpara
ne zemer me ka hyr ky djal
zgjuar jam po nuk e di cpo shohon keto syt e mi.. 2her
ref.
aj aj aj ndjeva dashurin
aj aj aj zemra me pushoj
aj aj aj fati im je ti
aj aj aj ty te dashuroj
2her ...
2her...hej ti hej ti ndjej se te dua
hej ti hej ti kam frig kam frig se per ty vuaj ....

zdot refuzoj un asnje fjal
se me pelqen me ty te dal

zemra eja ti do te ndezim ne nje dashuri ..2her
ref.
Artan Xhija
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/04/2011
Teksti: Artan Xhija
Video Produksioni: MAF Production


Artan Xhija & Majlinda Alia - Ndjej Se Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjej Se Te Dua".
3. Video është e këngës "Ndjej Se Te Dua", por nuk këndohet nga Artan Xhija & Majlinda Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0