Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Behu Vajze E Zgjuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

E veshur mir e regulluar, takon djalin e gabuar ,
cfar ben ti moj vajz, nuk e kupton qe po gabohesh,
mendje leht ti po tregohesh, Mendohu moj vajz.
x2

Jo mos ler pas djalin ton, behu vajz e zgjuar,
se vertet ai te don, ke per ta kuptuar 2 ..
Ne makin e le takimin,si nuk pyet per gabimin,
cfar ben ti moj vajz, hidhesh,dridhesh, rrotullohesh
me ate djal po turperohesh Mendohu moj vajz.
x2

Jo mos ler pas djalin ton, behu vajz e zgjuar,
se vertet ai te don, ke per ta kuptuar
x2Nuk kemi video për këtë këngë.


Artan Xhija
Publikimi: 05/05/2014


Artan Xhija - Behu Vajze E Zgjuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Behu Vajze E Zgjuar".
3. Video është e këngës "Behu Vajze E Zgjuar", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0