Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Dashuri E Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Eja me mua ti sonte te ndjej pak kenaqsi harroje dashurine qe kishe thote vajza ska shume rendesi ti vajze hijshme ti je smund te dua tjeter per mua e para dhe e fundit do te jete dashuri e vjeter
2) e dua une ate vajzen e dua sa jeten time e dua e dua pergjithmone

dhe pse jemi larguar sdo te thote ska dashuri kjo zemer eshte rrethuar nga ndjenjat dhe spyet cmendojne nga ti
kjo ndjenje eshte shume e forte
me mban te gjalle prej ditesh e di qe seshte e drejte moj vajze po te lutem qe te ikesh

2) e dua une ate vajzen e dua sa jeten time e dua e dua pergjithmone

ndjenjet e tua thot vajza leri nuk i dua do te le ty qe te vuash sonte heja e rri me mua jo jo moj vajze e bukur smund te dua tjeter per mua e para dhe e fundit do te jete dashuri e vjeter

2) e dua une ate vajzen e dua sa jeten time e dua e dua pergjithmone


Ky tekst u dërgua nga Lisena Fero


Nuk kemi video për këtë këngë.


Artan Xhija
Publikimi: 05/05/2014


Artan Xhija - Dashuri E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Vjeter".
3. Video është e këngës "Dashuri E Vjeter", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0