Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Nje Puthje Borxh Me Ke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

te dy strukur ne nje qoshe ne bisedojme
por fjalet kurr smbarojne
une te jap nje puthje fshehtas dhe pse spanon
kjo gje sa me trishton

te dy strukur ne nje qoshe ne bisedojme
por fjalet kurr smbarojne
une te jap nje puthje fshehtas dhe pse spanon
kjo gje sa me trishton

nuk e di pse rri e heshtur
e mbyllur dicka te frikeson
por ngulute ti ne mendje
se jeta pa puthje sekziston

nje puthje borxh me ke

dhe pse kembengulse je

do te pres te ma sjellesh deri von

nje puthje borxh me ke

dhe pse kembengulse je

do te pres te ma sjellesh deri von

puthja e pare ty te tronditi une e kuptoj
fytyra te ndryshoj
tu je skuqur e djersitur si per cudi
nuk di se cfar ndjen ti

puthja e pare ty te tronditi une e kuptoj
fytyra te ndryshoj
tu je skuqur e djersitur si per cudi
nuk di se cfar ndjen ti

nuk e di pse rri e heshtur
e mbyllur dicka te frikeson
por ngulute ti ne mendje
se jeta pa puthje sekziston

nje puthje borxh me ke

dhe pse kembengulse je

do te pres te ma sjellesh deri von x2

nje puthje borxh me ke

dhe pse kembengulse je

do te pres te ma sjellesh deri von x2


Ky tekst u dërgua nga berlindaist1


Nuk kemi video për këtë këngë.


Artan Xhija
Publikimi: 05/05/2014


Artan Xhija - Nje Puthje Borxh Me Ke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Puthje Borxh Me Ke".
3. Video është e këngës "Nje Puthje Borxh Me Ke", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0