Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Preka Qiellin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


na lidhi fati pa mbarim nje mallkon ti dashurin per nje gje po mendoje akoma me ty pse jetoj pse sme le te qete ike dhe me harron do te te le te lire neqofte se te gjej dote

2) puthjet qe marre jane te ngrira dikur ti ishe me e mira e shoh qe shume ke ndryshuar dicka te re ke mesuar

pse sme le te qete ike dhe me harron do te te le te lire neqofte se te gjej dote

2)cdo gje mes nesh po mbaron dhe tekste te kota me tregon po nuk kupton te dashurise po vec shkaterrohesh ti

pse sme le te qete ike dhe me harron do te te le te lire neqofte se te gjej dote


Ky tekst u dërgua nga Lisena Fero


Nuk kemi video për këtë këngë.


Artan Xhija
Publikimi: 05/05/2014


Artan Xhija - Preka Qiellin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Preka Qiellin".
3. Video është e këngës "Preka Qiellin", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0