Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Lutet Zemra Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shumë kujtime më rikthehen
Në mendjen time
Për baabin më të mirë
Lutet zemra ime
Fjalët për ty s'kanë të sosur
Se u dogje si qiri
Të na shihje ne të lumtur
Jetën falje ti

Ishe ti 1 prind i rrall
Sot për ty ne kemi mall
Ti sot ke ndërruar jetë
Ty të qoftë dheu i lehtë (2x)

Lotët më zaptuan shpirtin
Për babain tim
Vlerat që ti na mësove
Jo nuk kanë mbarim
Por sërish nuk jam i sigurt
Unë tek fëmijt e mi
A do t'mundem tu jap shpres
Sa gjysma që më dhe ti

Ishe ti 1 prind i rrall
Sot për ty ne kemi mall
Ti sot ke ndërruar jetë
Ty të qoftë dheu i lehtë (4x)


Ky tekst u dërgua nga ILMAArtan Xhija
Publikimi: 26/01/2019
Muzika: Artan Xhija
Teksti: Artan Xhija


Artan Xhija - Lutet Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutet Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Lutet Zemra Ime", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0