Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Peng Në Zemër Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


akoma shpresa nuk eshte shuar
ende shpresoj per nje ndryshim
te pamunderen per ty do bej
sa te kete fryme ky shirti im
nuk pranon te me duash
por kam shume per te fal
nuk guxoj te mendoj per tjeter
se zemren ti ma ke mare

2...
po pres po pres
se ne zemren time peng ti je
eja ecim ne rrugrn tone
une dhe ti te jemi ne

zemer ki besim tek une
ne keje kemi dy mundesi
te luftojm per njeri-tjetrin
ose te vuajme ne fshehtesi
mos me ler te qaj ne heshtje
kam ber gabime une mire e di
por per ty kjo zemra ime
do te fal vec dashuri

2...
po pres po pres
se ne zemren time peng ti je
eja ecim ne rrugrn tone
une dhe ti te jemi ne

eja ecim ne rrugrn tone
une dhe ti te jemi ne


Ky tekst u dërgua nga berlindaist1Artan Xhija
Publikimi: 13/04/2019
Muzika: Artan Xhija


Artan Xhija - Peng Në Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Peng Në Zemër".
3. Video është e këngës "Peng Në Zemër", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0