Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Me Thuaj (Feat. Reiana)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Reiana:]
Ti më thoje se unë jam
gjithçka që ke dashë
dhe ma more
zemrën me rrena ti

Sot më thuaj ku e le
dashninë që të dhashë
a e vrave?
më thuaj sot ta di?

[Artani:]
Jo, mos më thuaj ti
që unë s'të kam dashë
çdo gjë në jetën time
për ty unë i lashë

Dashurinë që ti e dhe
tek unë e ke
dhe çdo natë kur jam vetë
për ty më flet

Ndoshta pa dashur ty
shumë të kam merzitë
dhe të kam lënë me lotë
unë sa herë që kam ikë

Unë e di se sa shumë
lëndova unë
dhe asnjë fjalë e imja sot
s'të kthen dot

[Reiana:]
Ti se di se çdo të thotë
të jetosh si unë
se provove asnjëherë
vendin tim

Unë nuk luaj me një zemër
kur e dua shumë
ti më humbe
për ne jo më s'ka më kthim

[Artani:]
Jo, mos më thuaj ti
që unë s'të kam dashë
çdo gjë në jetën time
për ty unë i lashë

Dashurinë që ti e dhe
tek unë e ke
dhe çdo natë kur jam vetë
për ty më flet

Ndoshta pa dashur ty
shumë të kam mërzitë
dhe të kam lënë me lotë
unë sa herë që kam ikë

Unë e di se sa shumë
lëndova unë
dhe asnjë fjalë e imja sot
s'të kthen dot


Ky tekst u dërgua nga Eduart NonajArtan Xhija
Publikimi: 22/02/2021
Muzika: Artan Xhija
Arrangement: Mario Muka, Vilson Danaj
Solo: Mario Muka
Teksti: Alma
Mix/Master: Vilson Danaj
Prod.: Soula RecordsArtan Xhija - Me Thuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Thuaj".
3. Video është e këngës "Me Thuaj", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0