TEKSTESHQIP

Artan Xhija
Imazh E Fantazi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Imazh E Fantazi" kënduar nga Artan Xhija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.