TEKSTESHQIP

Artan Xhija
Mrekullia Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mrekullia Ime" kënduar nga Artan Xhija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vija melodike dhe teksti është krijuar nga vetë artisti.