TEKSTESHQIP

Artan Xhija
Peng Në Zemër
Lyrics

akoma shpresa nuk eshte shuar
ende shpresoj per nje ndryshim
te pamunderen per ty do bej
sa te kete fryme ky shirti im
nuk pranon te me duash
por kam shume per te fal
nuk guxoj te mendoj per tjeter
se zemren ti ma ke mare

2...
po pres po pres
se ne zemren time peng ti je
eja ecim ne rrugrn tone
une dhe ti te jemi ne

zemer ki besim tek une
ne keje kemi dy mundesi
te luftojm per njeri-tjetrin
ose te vuajme ne fshehtesi
mos me ler te qaj ne heshtje
kam ber gabime une mire e di
por per ty kjo zemra ime
do te fal vec dashuri

2...
po pres po pres
se ne zemren time peng ti je
eja ecim ne rrugrn tone
une dhe ti te jemi ne

eja ecim ne rrugrn tone
une dhe ti te jemi ne

DËRGOI: