Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artina Gashi - Zoti E Paska Shkru Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Cdo njeri bon gabime ajo eshte e vertet
po tradhetia nuk te falet
asnjeher ne jet.(2x)

Ref:
zoti paska shkrujt
me u nda me ty me u nda me ty
sot e 100 vjet s'du me te pa me sy s'du me te pa me sy
zoti paska shkrujt dy fjal me ti thon dy fjal me ti thon
gjonat e tua as de ti nuk i lan deti nuk i lan

Mos e lendo at qe te do
at qe naten per ty mendon
mos e lendo at qe ne enderr syt e tua po i shikon(2x)

Ref:
zoti paska shkrujt
me u nda me ty me u nda me ty
sot e 100 vjet s'du me te pa me sy s'du me te pa me sy
zoti paska shkrujt dy fjal me ti thon dy fjal me ti thon
gjonat e tua as de ti nuk i lan deti nuk i lan
Cover: Ernim Ibrahimi - Zoti Paska Shkru
Artina Gashi
Publikimi: 03/07/2023
Orkestrimi: Valdrin & Doan
Violin: Mentor Sulejmani
Prod.: VdsoundsArtina Gashi - Zoti E Paska Shkru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoti E Paska Shkru".
3. Video është e këngës "Zoti E Paska Shkru", por nuk këndohet nga Artina Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artina Gashi:


Komente 0