Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Duje Vjerren Krejt Si Nane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Me at sefte na thote vjerra
e kam nusen si pranvera
nusen e kam ilvia
nuk ka goje e llafe ska
pa kalu hala mir vapa
dardha paska bishtin mrapa
se i paska jeta keto
mos te rafte se ske ci bo

(ref)
Mire me vjerren mire me burrin
llafi mire moj zbut dhe gurin
meri punet urte e bute
terhiqe penin mos e keput(x2)

ska si vjerra ne shtepi
te ben dreke e te rrite femij
dhe kur xehet per nje gjo
bej dhe ti si kur snigjo
amanet na e kane lon
vjerren maje krejt si none
merre punen qete e qete
shkon me vjerren 100 vjete

(ref) (x3)


Ky tekst u dërgua nga Enrika

Artiola Toska - Duje Vjerren Krejt Si Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duje Vjerren Krejt Si Nane".
3. Video është e këngës "Duje Vjerren Krejt Si Nane", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 1