Më mbaj mend (për 1 muaj)


Asim Gashi - Po I Bjen Era Retë E Zeza

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po I Bjen Era Retë E Zeza".
3. Video është e këngës "Po I Bjen Era Retë E Zeza", por nuk këndohet nga Asim Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Asim Gashi - Po I Bjen Era Retë E Zeza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32

Këngë e albumit:

"Unplugged 2"

Komente

1 🔥

01/04/2018

2018-04-01T17:14:17+00:00Heej... po i bjen era mor o ret e zeza
Vijn o prej malit mor o brez a breza
Na ka shkel oh mor hasmi o te dera

Heej dridhen malet jo nuk tunden kullat
N'lot t'burrnis o po maten burrat
Se lshojm pllamben
Jo pa i ndrrue ksulat

Heej... ushton korabi
E gur e shkrepa
Po i knon trimi o
Kanget e veta o hoo
Kan lind shqipet o neper shkrepa
O neper shkrepa
Kadal hasem se ktu ka burra
Na knojn pushket o
Neper kulla o hoo
Ta shtrojm vendin o
Pllamb me plumba
O pllamb me plumba

Heej, miku i shpis o more la konakun
Dhandrri i ri e kapi o bajrakun
Nusja e re o e hoqi o duvakun

Heej plaka n'voter
Mor po e thej furken
Fmija i djepit more kerkon pushken
Grat ne stane mor po pjekin buken

Hejj bini trimat e e mejdanit o
Hiqni sumllat e xhamadanit o hoo
Me mbush huten e dibranit
O e dibranit

Me gjoks flaken
Ja shuajm topit
Jemi gjaku i kastriotit o hoo
Le e rrit o ne kull te barotit
O ne flak te barotit


Ky tekst u dërgua nga Florim Ramizi   bblertaahmeti1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Asim Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet