A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Astro & Bigem - Dore Per Dore


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/03/2018

2018-03-10T17:00:00

See Also

Milot Hasangjekaj

Lyrics:

Milot Hasangjekaj

Video Production:

Black Fish EntertainmentIt's a long time that we try finding the lyrics to "Dore Per Dore" sung by Astro & Bigem.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Astro & Bigem attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Naxhije Berisha. We wish that's the lyrics you are looking for:

Dore per dore duke kaluar
Rruges te qytetit tone
Nata e kendeshme plot me yje
Hena po na shikon

Te dua te dua o pse pse me len
Te vajtoj kot me kot

Dore per dore per radhe te fundit
Me mall une do t'kujtoj
Rruget tona qe sonte ndahen
Por mua mos me harro

Te dua te dua o pse pse me len
Te vajtoj kot me kot

Ref...
Rruges time kur ti kalon
Dashurine ti ma kujton
Edhe dje shume te kaloj
Emrin tend s'do ta harroj

Une vajtoj kot me kot x2

Dore per dore per radhe te fundit
Me mall une do t'kujtoj
Rruget tona qe sonte ndahen
Por mua mos me harro

Te dua te dua o pse pse me len
Te vajtoj kot me kot

Ref...x2
Rruges time kur ti kalon
Dashurine ti ma kujton
Edhe dje shume te kaloj
Emrin tend s'do ta harroj

Une vajtoj kot me kot x2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018