A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Augustin Ukaj - Skam Kujtu Se Del Pranvera


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/10/2013

2013-10-21T12:21:02

S kam kujtue kurre per jete qe do te vjen kjo dite,

me jau kthye shpinën familjes me u thanë lamtumirë(2 here)

S kam kujtu qe m qel pranvera,tuj punu ne dhenat tjera,tokat tona i lame te tjerra
hajj moj jete e zeza(x2)

Kurre moj jete nuk me gezove veq me hidherim
si nuk pate pak meshire per mua jetim(2 here)

S kam kujtu qe m qel pranvera,tuj punu ne dhenat tjera,tokat tona i lame te tjerra
hajj moj jete e zeza(x2)

Guri nuk peshon ne vend te huaj te paret kane thane ne Kosove ni grusht ma shume hasmit ja kisha dhane(2here

S kam kujtu qe m qel pranvera,tuj punu ne dhenat tjera,tokat tona i lame te tjerra
hajj moj jete e zeza(x2)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019