Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Augustin Ukaj & Vellezerit Ukaj - Krisen Topt N'at Zabel Mahmut Daci  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2018

2018-07-10T12:28:46

Më Shumë Nga

Vellezerit Ukaj

Këngë e albumit:

"Kenge Arshikie"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krisen Topt N'at Zabel Mahmut Daci" kënduar nga Augustin Ukaj & Vellezerit Ukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Augustin Ukaj & Vellezerit Ukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Augustin Ukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet