Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Aurel Thellimi & Sonila Mara - Për Ty Dhe Për Veten Time


Nuk ka akoma asnjë votë