Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Fjalet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ne heshtje
sa shume fjale
Sa fjale u thane
Harruam
Trishtimin dashurise i dhame
Lenduam
E cmendur nata qe na pa
Buzeqeshte
Dhe shiu lagu trupat tane
Ne heshtje
Askush sna pa e foli
Kjo bote vec dhimbjen mbolli
Fjalet na ndane dashurine e vrane

REF.:
Merre ti jeten merre
Vitet dhe zemren merre
Ti me tjeter je une me tjeter
Tani jam
Qesh se nuk qaj dot
Shpirtin tek ti e kam!
Aurel Thellimi
Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Mario Bregu
Teksti: Aurel Thellimi
Orkestrimi: Mario Bregu


Aurel Thellimi - Fjalet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalet".
3. Video është e këngës "Fjalet", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 0