Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Troket nje dite ne zemer ti dashuri
E nuk njeh moshe kjo ndjenje pa faj
E vjedh ti puthjen me nje trendafil
Pa mend ti ngelesh e pa fjale!

Kur dashuron me shpirt lendon veten ti
E nate e dite e djeg si zjarr
E ska si ndjenja qe provon o njeri
Eshte nje unaze kujtimi i saj!

Per jeten sot une nje dolli do ta mbaj
Do pi me fund dhe une do qaj
E vjen nje dite qe lulet toka i than
As dashuria dot si mban!
Aurel Thellimi
Publikimi: 06/06/2022
Muzika: Aurel Thellimi
Teksti: Aurel Thellimi
Orkestrimi: Mario Bregu
Klarinete: Alban Berati
Kitare: Besmir ShaniAurel Thellimi - Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri".
3. Video është e këngës "Dashuri", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 0