Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi & Mario Bregu - Goc E Lagjes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Goc e lagjes
Mere mere me ngadale
Me ke e ka
Nuk e di fare
Lere lere se ajo me tha
Te pres per kafe
Ref
Hajde ktu ti genjeshtare
Mos me bej si ledhatare
Del e ri ti ne dritare
Edhe gjumi nuk na ze

Vec nje nate te jem
Per ty parfumi tend
Te cmendem fare
Te me jap nje puthje
Pastaj le te vdes ne vend
Te tretem fare
Aurel Thellimi & Mario Bregu
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/10/2022
Muzika: Aurel Thellimi & Mario Bregu
Teksti: Aurel Thellimi
Orkestrimi: Mario Bregu
Violine: Donald Gega
Klarinete: Alban Berati
Skenari: Neda Balluku
Koreograf: Olta AhmetajAurel Thellimi & Mario Bregu - Goc E Lagjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goc E Lagjes".
3. Video është e këngës "Goc E Lagjes", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi & Mario Bregu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 0