TEKSTESHQIP

Aurel Thellimi & Sonila Mara
Për Ty Dhe Për Veten Time
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Për Ty Dhe Për Veten Time" kënduar nga Aurel Thellimi & Sonila Mara.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.