TEKSTESHQIP

Aurel Thellimi
Më Nuk U Pamë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Nuk U Pamë" kënduar nga Aurel Thellimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Zgjerohet videoteka e muzikës shqiptare, sepse projekti përcillet tek ne i ilustruar mjaft mirë edhe me videoklip, i cili u publikua më 11 Gusht 2021. Autor i muzikës është Mario Bregu, ndërsa për tekstin është përkujdesur vetë këngëtari.