TEKSTESHQIP

Aurel Thellimi & Blerina Matraku
Kolazh Jugu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Jugu" kënduar nga Aurel Thellimi & Blerina Matraku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Alban Hoxhaj, ndërsa produksioni audio vjen si krijim nga Alban Hoxhaj Yjet Fest.