Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Aurela Gaçe - More Dhender Ku Vete Keshtu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "More Dhender Ku Vete Keshtu".
3. Video është e këngës "More Dhender Ku Vete Keshtu", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aurela Gaçe - More Dhender Ku Vete Keshtu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-12-01T00:26:23+00:00o dhender ku vete keshtu,
o dhender ku vete keshtu,
o gjer te nusja kam pak pun,
o gjer te nusja kam pak pun.

o gjer tek nusja vajta vet,
o gjer tek nusja vajta vet,
o do ta mar ate per jet,
o do ta mar ate per jet.

o ngrehu nene moj ngehu nene,
o ngrehu nene moj ngehu nene,
o cmerak te ka mbetur e,
o cmerak te ka mbetur e.

o shkojn moj djemte e zetur é,
o shkojn moj djemte e zetur é,
o mos ta gjej te vdekur é,
o mos ta gjej te vdekur é,


Ky tekst u dërgua nga Altin92
Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë