Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Me Jeten Dashuruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Mbi asfalt,
kerkoj hapat e mia....
Minutat jane te gjata
ne vetmi...
Jam e re pa faj, me jeten dashuruar
Dhe dua te jetoj ashtu si me pelqen,
te paster e dua , e dua, e dua
ashtu si vjen me pelqen....

Jetoj me pasion,
Njerezit me gjykojne,
me thone vajze ti jeton jashte kesaj kohe....
Une i fal te gjithe,
zemren e kam plot,
dua miq ti kem te gjithe njerezit e botes....

Cdo njeri vjen ne jete,
Permes loteve e dhimmbjeS
Ndaj sdua te qaj, Dua te qesh,
se cdo dite qe iken me prapa skthehet...

Heyy Heyyy
Gjithe boten dashuroj!!!!
O njerez castet ikin, une nuk kam faj,
Nje jete te vetme kam ndaj dua ta jetoj,
cdo gje ju fal vec,
Buzeqeshjen per vete do ta mbaj!!!


Ky tekst u dërgua nga Bior_bior

Aurela Gaçe - Me Jeten Dashuruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Jeten Dashuruar".
3. Video është e këngës "Me Jeten Dashuruar", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0