Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Kce Me Tupana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Hej mal, malx2
Jam bora,borax2

EJA DJALO, KCEJNA PAK NË CLUB (si the)
EJA, SE SHKRIN BORA PAK NGA PAK (si the)
EJA, NJIHNA NË K'TË NATË
EJA, ME TY KAM ME U PLAK

MOS MË LER TË PRES VETULL GAJTAN (si the)
MIRË E DIN TI, BASH E VOGËL JAM (si the)
EJA, I VESHUN N'XHAMADAN
VEÇ TA PYSI BABË E NANË

SE TI JE DIELL, UNË JAM HANË (hej mal,hej mal)
PA MË MARRË, S'KE ME E LANË (hej mal,hej mal)
SE TI JE DIELL, UNË JAM HANË (jam bora,bora,bora)
HAJDE DJALË KCEJMË N'TUPAN (jam bora,bora,bora)x3

NE KCEJMË ME TUPANA rrapampampam
NE KCEJMË ME TUPANA
RRATATATAAAAA

O KCE MOJ ÇIKEx2

SE TI JE DIELL, UNË JAM HANË (hej mal,hej mal)
O DHE DY JETË TI KISHA DHANË (hej mal,hej mal)
SE TI JE DIELL, UNË JAM HANË (jam bora,bora,bora)
HAJDE VESH N'XHAMADAN
Aurela Gaçe
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/06/2022
Muzika: Enis Mullaj & Aurela Gaçe
Teksti: Aurela Gaçe
Orkestrimi: Enis Mullaj
Video Produksioni: Frame Company Albania
Muzika Co-Autor: Sokol Bimi
Arrangement, Mix/Master: Enis Mullaj
Fyell: Sokol Bimi, Mandi Xhambazi
Bilbil: Artan Shabani
Cifteli: Arjan Gjici
Synth: Ermal PepaAurela Gaçe - Kce Me Tupana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kce Me Tupana".
3. Video është e këngës "Kce Me Tupana", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0