TEKSTESHQIP

Aurela Gaçe
Lake Pupulake
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lake Pupulake" kënduar nga Aurela Gaçe.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Zgjerohet videoteka e muzikës shqiptare, sepse ky produkt muzikor është lansuar në tregun e gjerë të muzikës i punuar mjaft këndshëm edhe me një videoklip muzikor, të cilin e përgatiti Frame Company Albania, ndërsa xhirimet e videos u realizuan nën regjinë e Don Enio. Videoklipi u publikua më 28 Qershor 2023. Muzika dhe orkestrimi u realizua nga Adrian Hila, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Adrian Hila & Aurela Gaçe.