Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Gezuar Pavarsia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

naanaanaanaa jemi te huaj ne mesin e juaj po ju flet zeri vdekur po vi nuk jam i vetem i kam te gjith me vete edhe dielli paska lind pikon loti liris edhe nenat paskan dal te na presin me mall te gjith ju ndoshta pse ne dim me shum se ju ndoshta pse vdekja flet me shum se jeta sot te vdekur me te gjall festojn kte dit po ju sna shini ne per kte kemi ardh tju themi veq dy fjal tju themi veq dy fjal gezuar pavarsin lajlaj lajlalajlalajlalajlalajlajlajlajlajlalajlalajlalajlalajlalajlaj gezzzuar lajlajlajlajlajlajnaaa gezuar pavarsin nuk ka me lot nuk ka trishtim nuk ka me dhemje jemi te liir nuk ka me lot nuk ka me looot nuk ka trishtim nuka trishtim nuk ka me dhembje nuk ka me dhembje jemi te lir jemi te lirjemi te lir huhuu huuu huuu huu zoti e bekoft kosoven


Ky tekst u dërgua nga AdelinaAurora
Publikimi: 07/09/2012


Aurora - Gezuar Pavarsia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gezuar Pavarsia".
3. Video është e këngës "Gezuar Pavarsia", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 0