TEKSTESHQIP

Aurora
Per Mua Ishe Ti
Lyrics

Na Na Na na..

Sa te veshtir e kam te ndaloj
Se ty mosur cigare dhe alkool
I dehur sonte jam nga lotet e mi
Trupin e ftoht e kam qfar me ndodhi nuk edi

Jam shum i vogel per qiellin tend
Ne boten tende per mua nuk ka vend
Per mua qielli im ishe ti Nuk te mjafton dashuria ty shpirti im Nuk th mjafton dashuria ty in shpirti

A t'kujtohet ajo nat kur me flisje ngadal
Kur me thoje ti per mua je qielli ma i madh
Me fal nese ne shpirt te kam lenduar Me fal nese ende te dua
Still feel for you baby but you don't wanna know
I still care for you baby so let me know
Nuk ka rendsi per mua nese ti nuk me n'degjon Ne heshtjen time do te dua pergjithmon

Jam shum i vogel per qiellin tend
Ne boten tende per mua nuk ka vend
Per mua qielli im ishe ti
Nuk te mjafton dashuria ty shpirti im

Jam shum i vogel per qiellin tend
Ne boten tende per mua nuk ka vend
Per mua qielli im ishe ti Nuk te mjafton dashuria ty shpirti im

Nje dashuri Nje dashuri

A t'kujtohet ajo nat kur me flisje ngadal Kur me thoje ti per mua je qielli ma i madh
Me fal nese ne shpirt te kam lenduar
Me fal nese ende te dua

Te dua

DËRGOI:
INFO
Vijën melodike, tekstin dhe arranzhimin e mori përsipër Flori Mumajesi.