Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Oj Lulie Pllumbi I Bardh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Oj lulie oj lulije pllumbi bardh
at tha nana udha mbar vaj vaj vaj
at tha nana udha mbar vaj vaj vaj

Udhe e mbar, udhe e mbar nana mka than
lot per faqe ja kam lan vaj vaj vaj
lot per faqe ja kam lan vaj vaj vaj

Oj lulije oj lulije pllumbi verdhe
dej ku nana tka percjell vaj vaj vaj
dej ku nana tka percjell vaj vaj vaj

Tka percjell tka percjell te qoshi shpis
qik e nates kaj nshamis vaj vaj vaj
qik e nates kaj nshamis vaj vaj vajNuk kemi video për këtë këngë.


Avdyl Mziu
Publikimi: 01/12/2012


Avdyl Mziu - Oj Lulie Pllumbi I Bardh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulie Pllumbi I Bardh".
3. Video është e këngës "Oj Lulie Pllumbi I Bardh", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0