Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aziz Murati - Duro Zemer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duro Zemer".
3. Video është e këngës "Duro Zemer", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aziz Murati - Duro Zemer  (Feat. Elvana Sadriu)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36

Komente

2 🔥

Featuring

Elvana Sadriu

20/05/2011

2011-05-20T12:39:42+00:00Aziz Murati:
I thash zemrës bën durim
Ndale lotin syri im Mos loto
Larg je ti e larg jam unë
Askush zjarrin nuk e shunë më kupto [x2]

Elvana:
Të premtova te vendi i vjetër
Përveç teje nuk dot dua tjetër
Ku ta kërkoj fajin nuk e di
E nuk patëm fatë në dashuri

Refren:
Duro duro zemër duro
Mos u dorëzo
Në zemrën tonë mbetët gjithmon
Dashuria jonë [x2]

Aziz Murati:
Thuaj thuaj shpirti im
Më trego ku jam gabim ku gabova
Dashurova më të vërtet
Dashuria shpejt u tretë u mashtrova [x2]

Elvana:
Ndoshta do të vi momenti jonë
Ku bashkohen zemrat pergjithmonë
Sedi a kam forcë ta duroj
Sedi a do të njoh kur të takoj

Refren:
Duro duro zemër duro
Mos u dorëzo
Në zemrën tonë mbetet gjithmonë
Dashuria jonë [x2]

Intro REF:
Duro duro zemër duro
Mos u dorëzo
Në zemrën tonë mbetet gjithmonë
Dashuria jonë [x3]


Ky tekst u dërgua nga Sanny&lanny
Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet