Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Lulija Ne Der Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lulija ne der oj nan
Lulija ne der o Lulija ne der

S'ki prej kuj me u trenb oj nan
S'ki prej kuj me u tremb
Oo s'ki prej kujt me u tremb e x2

Lulija n'hajat oj nan
Lulija n'hajat o Lulija n'hajat

Shtatin si bajrak oj nan
Shtatin si bajrak
Oo shtatin si bajrak e x2

Lulija ne der oj nan
Lulija ne der o Lulija ne der

S'ki prej kuj me u trenb oj nan
S'ki prej kuj me u tremb
Oo s'ki prej kujt me u tremb x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberAziz Murati
Publikimi: 01/12/2011


Aziz Murati - Lulija Ne Der
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulija Ne Der".
3. Video është e këngës "Lulija Ne Der", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0