Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati, Agim Ajrullahu & Naim Qukiqi - Hajt Moj Nene Mos Ki Marak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me se shumti mu dhimt nana
Ne gurbet rrugen kur bana x2

E hajt moj nan mos ki marak
Pasha ty jam ba rahat x2

Tuj jetu tuj ba sefa
Nana e mjera qan me lot x2

E hajt moj nan mos ki marak
Pasha ty jam ba rahat x2

Perendia me ka denu
Ne gurbet un me jetu x2

E hajt moj nan mos ki marak
Pasha ty jam ba rahat x2

E hajt moj nan mos ki marak
Pasha ty jam ba rahat x2Nuk kemi video për këtë këngë.
Aziz Murati, Agim Ajrullahu & Naim Qukiqi - Hajt Moj Nene Mos Ki Marak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajt Moj Nene Mos Ki Marak".
3. Video është e këngës "Hajt Moj Nene Mos Ki Marak", por nuk këndohet nga Aziz Murati, Agim Ajrullahu & Naim Qukiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0