TEKSTESHQIP

Aziz Murati
Mori Fund
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mori Fund" kënduar nga Aziz Murati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodia, teksti dhe okestracioni ka punuar si autor Elion Krasniqi.