TEKSTESHQIP

Aziz Murati & Xhida Gashi
Potpuri 2022
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2022" kënduar nga Aziz Murati & Xhida Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Egzon Bajraliu.