TEKSTESHQIP

Aziz Murati
Na Erdh Ramazani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Erdh Ramazani" kënduar nga Aziz Murati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj ky materiali muzikor është lansuar me shije me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 22 Mars 2023. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Emin Aliu, ndërsa teksti e përshtati Sami Aliu.