TEKSTESHQIP

Aziz Murati
Kenge Dasmash 2023
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Dasmash 2023" kënduar nga Aziz Murati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt paraqitet para publikut i përpunuar me vlera artistike me një klip muzikor, video produksionin e të cilit e punoi MProduction. Videoklipi u publikua më 26 Maj 2023. Autor i muzikës dhe autor i orkestrimit rezulton të jetë Ardian Kastrati, teksa autorë të tekstit janë Sami Aliu & Agim Gashi.