TEKSTESHQIP

Aziz Murati & Drandofile Rama
Lum Po Bon Nana
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lum Po Bon Nana" kënduar nga Aziz Murati & Drandofile Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi np Records.