A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B-Genius

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  215
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: B-Genius is a very famous singer of Hip-Hop music. Kengtari B-genius i cili quhet Labinot Kosumi,filloi te kendoje nga mosha 15 vjeçare. Nisi te degjohej shume kenga e tij "Mos Shko" dhe ne moshen 17 vjeçare iu bashkangjit grupit "Double-G" dha ai beri disa kenge qe ishin hite. Më datë 24 Janar 2008, NG publikon videoklipin "Me Fal Nene", në bashkëpunim me B-Genius. Më datë 26 Prill 2008, Scorpion publikon videoklipin "Jeta Pa Ty", në bashkëpunim me B-Genius. Më vitin Shkurt 2010, B-Geni...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Double G Army

(Current label)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

E Lype E Gjete
Un Me Ty
Koha
Po Ma Han
Zotit Kërkoj Falje


Translations (1)


Related Artists:

Gold AG

2po2

Majk

Lyrical Son

2Ton

BimBimma

Mc Kresha

Lyric Master

Genc Prelvukaj

Capital T


Tags: B-Genius, Labinot Kosumi, B Genius, B.Genius, B-Genjus, B Genjus, Bigenjus, B-Genuis

B-Genius in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019