Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

B-Master - Gjith Jeten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjith Jeten".
3. Video është e këngës "Gjith Jeten", por nuk këndohet nga B-Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B-Master - Gjith Jeten  (Feat. Lannex)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/03/2013

2013-03-07T16:59:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjith Jeten" kënduar nga B-Master.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shpat Kasapi - Gjith Jeten

[REF.:]
Vetem tek ty o zemer e gjeta veten
si nje i marre humba ne boten e saj
sepse te doja ta kushtova gjithe jeten
me thua lotet tani kush do ti ndal

Nuk kam shpirt ti ma ke marr
ti, o zemer
u be kohe qe ndihem bosh
dridhet trupi kur tmendoj
ty, me nje tjeter
si munde tme harrosh

Edhe pse larg te perqafoj prape
edhe kur qan loti yt une jam
Edhe pse larg jo kurre nuk dali
te te kerkoj afer te tkem prape

[REF. x2:]
Vetem tek ty o zemer e gjeta veten
si nje i marre humba ne boten e saj
sepse te doja ta kushtova gjithe jeten
me thua lotet tani kush do ti ndal

Edhe pse larg te perqafoj prape
edhe kur qan loti yt une jam
Edhe pse larg jo kurre nuk dali
te te kerkoj afer te tkem prape

[REF. x2:]
Vetem tek ty o zemer e gjeta veten
si nje i marre humba ne boten e saj
sepse te doja ta kushtova gjithe jeten
me thua lotet tani kush do ti ndal

Ada Luka - Gjith Jeten

Sikur plumbi me vrau fjala
do te shihemi nje dit
edhe lotin dot se ndala
prej teje se kam prit
sa shum vite ti kam fal
sa shum vite ti kam fal
nga jeta ti kam fal
se te desha ty me shpirt
zemer se te kisha drit

Ke bo me qajt
zemer per ty
Jo smundem me ta fal un lotin ne sy

Mke bo me qajt
e nuk ta fal
ty GJITH JETEN

se te kam dasht
me zemer ty
jo smundem me ta fal un lotin n sy

Mke bo me qajt
e nuk ta fal
ty GJITH JETEN

Pa ty nuk e shty dot jeten
se un te kam dasht me shpirt
ty gjithmon me shum se veten
sa mdoje se kam dit

sa shum vite ti kam fal
sa shum vite ti kam fal
nga jeta ti kam fal

se t desha ty me shpirt
zemer se te kisha drit
ty te kisha drit

Mke bo me qajt
zemer per ty
jo smundem me ta fal un lotin n sy

Mke bo me qajjjtt
e nuk ta fal
ty GJITH JETEN

Se te kam dasht
me zemer ty
jo smundem me ta fal lotin ne sy

Mke bo me qajjjtt
e nuk ta fal
ty GJITH JETEN
Më Shumë Këngë Nga B-Master:


Komente mbi këtë këngë