A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B2N - Pjeshka  (Feat. Labinot Rexha)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/08/2017

2017-08-29T15:00:11

Featuring

Labinot Rexha

Këngë e albumit:

"Love And Hate"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pjeshka" kënduar nga B2N.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga B2N i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Naser Berisha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Prej se largu te shoh
nder shoqe te njohe
ti me mahnit

I zgjuar te endrroj
me ty sikur vallzoj
te kaperdij

Ti je nje engjell e zbritur nga qielli
me bukurin qe me verbon
dashurija ne ty me lindi
ne asgje tjeter smendoj

Ti e embel sikur pjeshka
je si uji kur tmer etja
ti zemren ma freskon
kur vapa me percellon 2x

Me syt e kalter si det
shikimi yt me tret
me huton

Aroma jote me deh
fare pran kur me je
me eksiton

Ti je nje engjell e zbritur nga qielli
me bukurin qe me verbon....Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019