Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

B2N & Niko - Cocca Ina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

13/10/2019

2019-10-13T17:00:12+00:00

Më Shumë Nga

Niko Dervishi

Muzika & Teksti:

B2N

Teksti:

Niko DervishiNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Cocca Ina" kënduar nga B2N & Niko.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Cocca Ina".
Videoklipi nga B2N & Niko i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet