TEKSTESHQIP

B2N & Mandi
Isabella
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Isabella" kënduar nga B2N & Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 7 Qershor 2021, B2N & Mandi publikojnë videoklipin "Isabella". Teksti i këngës u shkrua nga B2N & Mandi, ndërsa orkestrimi u punua nga B2N. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.