TEKSTESHQIP

B2N
2 Të Çmendur
Lyrics
(Feat. Megan)

Tu menu per ftyren tane
po m'merr gjumi
Era jote ma e mir
se parfumi
syt e tu sa shum i du
kur me shohin mu
zemren ma ke ba me fluturu

Sa e bukur kjo ndjesi
Vallzojm ne diell ne shi
Un dhe ti,jemi 1, Dashuri
Sa e bukur kjo ndjesi
festojm si 2 femi
2 te cmendur
sikur s'na sheh njeri

n'Momente t'bukra
dhe t'veshtira
s'ma l'shon doren
ti je si rreze dielli
qe shkrin boren
nuk ishte rastesi
po Zoti e kam shkru
te ardhmen time
shoh tek syt e tu